Szukasz ciekawych pamiątek z Twojej okolicy?
Jesteś w dobrym miejscu!

Nasze pamiątki zawierają wzory i motywy z Twojej okolicy. Projektowane przez nas cudeńka produkujemy w Polsce, część z nich własnoręcznie. Pamiątki to dobry prezent dla lokalsów i przyjezdnych. Świetny prezent dla zakochanych w swojej małej Ojczyźnie oraz dla tych, którzy odwiedzają nas służbowo w pracy.
Każdy z naszych produktów posiada własną historię - poznasz ją na stronie z produktami lub na facebooku.

W poszukiwaniu inspiracji na kolejne pamiątki przekopujemy archiwa muzeum etnograficznych, półki bibliotek i korzystamy z pomysłów naszych klientów. Masz pomysł na pamiątkę? Napisz do nas. A może chcesz wstawić swój produkt do naszego sklepu? Pisz tym śmielej.

Adam%20i%20Micha%C5%82.png

Michał Parda i Adam Augustyniak, to my z pasją tworzymy pamiątki regionalne. Tak jak wielu Warmiaków na Warmię przyjechaliśmy niczym dawni osadnicy z południa. Michał z kurpiowskiego Myszyńca, a Adam z mazowieckiego Ciechanowa. Obaj pojawiliśmy się w Olsztynie, by spędzić w nim jedne z piękniejszych chwil swojego życia - studia. Michał uwielbia podróżować, a Adam wędkować. Czy jest dla takich osób lepsze miejsce niż Warmia?

Okazało się, że małych Ojczyzn jest więcej i każda ma w sobie coś wyjątkowego. Przez jakiś czas Adam eksplorował Pomorze a Michał Warszawę. Wtedy powstał pomysł, aby nasze pasje kurpiowskie i warmińskie zamienić w coś większego: produkować pamiątki regionalne.

Słoniowi trąbalskiemu w pamięci pomagały supełki na chusteczce. My używamy do tego pamiątek regionalnych. Gdy dużo pracowaliśmy i nie było czasu na wędrówki weekendami, wychodziliśmy razem na piesze wędrówki po pracy, by czasami wracać z nich nad ranem, a później pójść do pracy. Wierzymy, że zawsze jest jakiś sposób na realizację swojej pasji. Z takim podejściem tworzymy pamiątki regionalne. Wiemy, że ze swojej małej Ojczyzny warto być dumnym i chwalić się nią dookoła. A z przyjezdnymi dzielić się choć małą cząstką okolicy, którą dzięki nam mogę zabrać ze sobą.

Szukasz kontaktu do nas?

dzwoń: +48 535 465 684

lub pisz: michal.pamiatki@gmail.com

A może wolisz facebook lub instagram?